Косметологія у Павлограді

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг (хімічний пілінг обличчя) – клітини шкіри, що відслужили свій термін, не зіскаблюють, а розчиняють. Це відбувається завдяки наявності у пілінгових кремах фруктових кислот. Кислоти – засоби для хімічного пілінгу: гліколева (хімічна назва – альфа-гідроксикислоти) – АНА, фруктові: молочна, яблучна, винна, лимонна.

Деякі пілінги містять ферменти, найчастіше в сучасній косметології використовуються ферменти, що видобуваються з фруктів, наприклад, папайї або ківі.

Хімічний пілінг рекомендовано

До 20 років при надмірно жирній шкірі, вульгарних вуграх.
У 20-30 років усунення постугрових плям і рубців, лікування надмірно жирної або пересушеної шкіри, усунення пігментацій, постугрові рубці, пілінг не замінний.
У 30-50 років боротьба з дрібними зморшками, усунення пігментацій, покращення тонусу та еластичності шкіри.
Після 40-50 років – боротьба з віковими змінами у шкірі

Деякі пілінги містять ферменти, найчастіше в сучасній косметології використовуються ферменти, що видобуваються з фруктів, наприклад, папайї або ківі.

Механічна чистка

Багатьом знайомі такі проблеми зі шкірою, як прищі, комедони та забиті пори, які виглядають на будь-якій шкірі далеко не найкращим чином. Однією з перших процедур лікування проблемної шкіри є механічне чистка обличчя, яка дозволяє позбутися закупорених пір і значно покращити проникнення будь-яких масок, кремів, сироваток та інших лікувальних та косметичних засобів.

Раз на місяць шкіра потребує очищення на більш глибокому рівні, особливо це актуально для жирної та проблемної шкіри. Глибоке очищення відлущує відмерлі частки, усуває вугри та чорні крапки, а також сприяє виведенню шлаків та токсинів, активізації обміну речовин та кровообігу.

Деякі пілінги містять ферменти, найчастіше в сучасній косметології використовуються ферменти, що видобуваються з фруктів, наприклад, папайї або ківі.

Механічна чистка особи дає видимий результат, який можна оцінити відразу після проведення. Процедура досить проста у проведенні та доступна за ціною. До того ж займає трохи більше години часу. Крім того, механічне чищення обличчя є наочним методом, оскільки в процесі чищення можна побачити, скільки і що вичистили.
Механічна чистка обличчя показана власницям жирної шкіри із забитими порами, а також за наявності незапаленої вугрової висипки. Суть механічного чищення обличчя в косметичному салоні полягає у видаленні комедонів вручну із застосуванням спеціальних стерильних інструментів.

Дезінкрустація

Це глибоке очищення шкіри шляхом на неї гальванічного струму. При цьому насадка приладу щільно стикається зі шкірою та водиться по її поверхні відповідно до масажних ліній. Під дією постійного струму негативний заряд продукує натрій, завдяки чому жир через електроліз розчиняється і перетворюється на своєрідне «мило». Усуваються сальні пробки (комедони, чи звані «чорні точки»), досягається глибоке і інтенсивне очищення фолікулів.

Даний метод чудово підходить власницям жирної та змішаної (комбінованої) шкіри. Апарат гальваніки в косметології також широко застосовується для лікування застійної вугрової висипки (акне).

Під впливом гальванізації стрімко розсмоктуються рубцеві зміни шкіри, що дуже актуально для дівчат, яких мучить проблема шрамів постакне.

Іонофорез. В основі цієї техніки лежить лікарський електрофорез, який дуже часто застосовується у стандартній, медичній фізіотерапії. Зрозуміло, під шкіру обличчя вводяться інші препарати та розчини. Поживні речовини та іони при цьому проникають через вивідні протоки потових та сальних залоз у глибинні шари дерми, інтенсивно насичуючи їх усім необхідним для нормального зволоження, регенерації та оновлення клітин. Поживні елементи, які проникли на потрібну глибину, згодом накопичуються, утворюючи депо, після чого вимиваються лімфою та потрапляють у загальний кровотік.

Метод іонізації чудово справляється з проблемою атопічної, зневодненої, надмірно жирної, сухої або в’янучої шкіри. У процес іонофорезу залучаються тканинні іони та клітинні мембрани, що забезпечує потужну активацію всіх видів обміну. Іонофорез має виражений лімфодренажний ефект, тому часто застосовується не тільки для обличчя, але й для тіла.

Вапоризація – сучасний метод щадного розпарювання обличчя дрібнодисперсною озонованою парою.

Вапоризація

Пристрій для розпарювання обличчя називається “вапоризатор” – це апарат, в якому розігріта до 100 ° С вода перетворюється на пару.

Вапоризатори, в більшості випадків, конструюються гак, щоб тепла пара підводилася до обличчя через сопло, для рівномірного розподілу та однакового розігріву всіх областей.

У деяких апаратах пара насичується озоном, який збільшує кровопостачання, збагачує шкіру киснем, має бактерицидну дію.

Показання для проведення вапоризації: жирна, пориста шкіра; себорея (рідка та густа); вугрова хвороба (підгострий та хронічний перебіг); дрібноморщинистий тип старіння; деформаційний тип старіння; фотостаріння; млява, суха, «втомлена» шкіра.